Ballina Lajme nacionale Kryeministri vijon me tre takime elektorale në ditë/Basha: 30 qershori varreza politike...

Kryeministri vijon me tre takime elektorale në ditë/Basha: 30 qershori varreza politike e Edi Ramës

18
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kryetari i PD, Lulzim Basha në një status në Facebook thotë se 30 qershori është varreza politike e kryeministrit Rama.

Referuar protestës së 21 qershorit, Basha thotë se tani është koha për Shqipërinë e të gjithë shqiptarëve.

“30 qershori është varreza politike e Edi Ramës, shokut të Avdylajve dhe bandave të krimit. Shqiptarët janë ngritur në këmbë në betejën kombëtare për Shqipërinë si gjithë Europa. Boll më me Shqipërinë që duan vetëm ata! Tani është koha për Shqipërinë e të gjithë shqiptarëve! Asnjë hap pas”, shkruan Basha.

---- ---- ----
-----