Ballina Lajme nacionale Kryemadhi përgëzon Vjosa Osmanin: Pres me padurim ta shoh Kosovën të përparojë

Kryemadhi përgëzon Vjosa Osmanin: Pres me padurim ta shoh Kosovën të përparojë

13
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi me anë të një postimi në rrjetet sociale ka përgëzuar Vjosa Osmanin, pas kjo e fundit u zgjodh Presidente e Kosovës.

Kryemadhi shprehet se pret me padurim ta shoh Kosovën të përparojë në integrimin e mëtejshëm ndërkombëtar .

Postimi i Kryemadhit:

Urimet më të mira Presidentes Vjosa R. Osmani! Urime popullit të Kosovës! Pres me padurim ta shoh Kosovën të përparojë në integrimin e mëtejshëm ndërkombëtar dhe le të punojmë sëbashku për marrëdhënie sa më të shkëlqyera mes Shqipërisë dhe Kosovës, për rritjen e mirëqenies dhe realizimit të sfidës së integrimit europian./abcnews.al/

The post Kryemadhi përgëzon Vjosa Osmanin: Pres me padurim ta shoh Kosovën të përparojë appeared first on Abc News.

---- ----
-----