Ballina Lajme nacionale “Kriza humanitare” në veri, reagon Agim Bahtiri

“Kriza humanitare” në veri, reagon Agim Bahtiri

12
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Bahtiri ka reaguar për “krizën humanitare” në veri.

Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka reaguar në llogarinë e tij në Facebook duke thënë se kriza e inskenuar nuk i shërben stabilitetit dhe përmirësimit të jetës për banorët.

Ai gjithashtu ka thënë se Qeveria e Kosovës duhet të vazhdoj me veprime për të treguar autoritetin e shtetit duke iu dalë në ndihmë qytetarëve që jetojnë në Kosovë.

---- ----
-----