Ballina Lajme Bota/Rajoni Krim makabër/ Gjyshja dhe dhëndrri sulmuan seksualisht vajzën vetëm një vjeç

Krim makabër/ Gjyshja dhe dhëndrri sulmuan seksualisht vajzën vetëm një vjeç

73
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një gjyshe nga Alabama dhe ish-dhëndri i saj adoleshent janë arrestuar nga policia pas një video livestream gjatë një sulmi seksual ndaj vajzës së tij 1 vjeçare.

Lisa Ëilliamson, 41 vjeçe, akuzohet për livestreaming me Steven Anthony Jackson, 19 vjeç, duke sulmuar seksualisht vajzën e tij në një sajt pornografik, tha policia. Videoja iu raportua FBI nga dikush jashtë shtetit, tha Sherifi i Qarkut Tony Helms.

----

Byroja Shtetërore e Hetimit në Alabama, bastisi banesën e tyre gjatë fundjavës dhe të dy janë arrestuar dhe akuzuar. Ëilliamson përballet me akuza për përhapjen e pornografisë dhe  posedimin e pornografisë me fëmijë. Jackson përballet me akuza për sodomi të shkallës së parë dhe prodhimin e pornografisë për fëmijë.

----- ----