Ballina Lajme Bota/Rajoni Kreu marrëdhënie me një 16 vjeçar, policja 44 vjeçare përballet me akuza...

Kreu marrëdhënie me një 16 vjeçar, policja 44 vjeçare përballet me akuza serioze

48
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një police 44 vjeçare po përballet me akuza serioze me pretendimin se ajo kishte bërë seks me një djalë 16 vjeçar.

Shauna Peshkop, raportohet se ka pasur marrëdhënie të plota me të riun,marrëdhënie orale dhe po ashtu e ka ngacmuar atë.

Peshkop e cila ka punuar në Kaliforni për pesë vitet e fundit, u arrestua të enjten dhe do të paraqitet në gjykatë javën e ardhshme.

Pas arrestimit të saj, hetuesit thuhet se kanë gjetur dëshmi se akuzat e bëra ndaj saj ishin të vërteta.

---- ---- ----
-----