Ballina LifeBizare Kostumet e Halloween që shokuan botën (Fotot)

Kostumet e Halloween që shokuan botën (Fotot)

28
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kostumet e Halloween-it janë të predispozuara për të qenë të frikshme, por këto kostume janë me të vërtetë shokuese!

Le ta pranojmë, të presësh dy copa nga një çarçaf dhe të hiqesh sikur je një fantazmë ka qenë akoma më mirë se sa këto kostume!

Për më tepër shihni fotogalerinë …

---- ----
----
-----
-----