Ballina Sport Kosova siguron talentin e Hanoverit

Kosova siguron talentin e Hanoverit

23
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Florent Muslija është talenti që i është bashkuar kombëtares “Dardane”.

I lindur në Gjermani 20-vjeçari është pjesë e skuadrës së Hanoverit,ku ka zhvilluar 17 paraqitje duke shënuar 2-gola.

Në fjalët e tij të para u shpreh se ishte i lumtur që u bë pjesë e “Dardanëve”.

“Jam i lumtur që sot i bashkëngjitëm “Dardanëve”. Do të jap maksimumin për të arritur rezultate”.

“I falënderoj të gjithë, FFK-në dhe familjen time që më ka përkrahur gjithmonë”.

The post Kosova siguron talentin e Hanoverit appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

---- ---- ----
-----