Ballina Sport Kosova shënon në Angli golin më të shpejtë të historisë

Kosova shënon në Angli golin më të shpejtë të historisë

32
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Në “St. Mary” të Southampton po përballen mes tyre dy kryesuesit e Grupit A, Anglia dhe Kosova.

Në sekondën e 36-të Kosova kalon në avantazh. Goli më i shpejtë i historisë shënohet nga Valon Berisha.

The post Kosova shënon në Angli golin më të shpejtë të historisë appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

---- ----
----
----- ----
-----