Ballina Lajme nacionale Kosova regjistron 71 raste të reja me Covid-19 dhe dy humbje jete...

Kosova regjistron 71 raste të reja me Covid-19 dhe dy humbje jete në 24 orë

10
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Kosova regjistron 71 raste të reja me Covid-19 dhe dy humbje jete në 24 orë.

Vijon…

The post Kosova regjistron 71 raste të reja me Covid-19 dhe dy humbje jete në 24 orë appeared first on Abc News.

---- ---- ----
-----