Ballina Lajme nacionale Kosova pret investime nga Kroacia

Kosova pret investime nga Kroacia

15
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Lekaj-Përlaskaj: Mungon bashkëpunimi ekonomik mes Kosovës dhe Kroacisë.-Kadrijaj: Ne presim shumë nga Kroacia  

Komisioni për Punë të Jashtme dhe Diasporë, ka zhvilluar takim me deputeten në Parlamentin e Republikës së Kroacisë Ermina Lekaj-Përlaskaj, me të cilën diskutuan rreth gjendjes së shqiptarëve të Kosovës në Kroaci dhe për investimet kroate në vendin tonë./21Media

The post Kosova pret investime nga Kroacia appeared first on RTV21.

---- ----
----
----- ----
-----