Ballina Lajme nacionale Kosova pranon donacion edhe 100 mijë teste PCR

Kosova pranon donacion edhe 100 mijë teste PCR

12
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Zemaj: 100 mijë testet rrisin fuqinë testuese në Kosovë

Ministria e Shëndetësisë ka pranuar një donacion prej 100 mijë testeve molekulare për COVID-19 dhe pajisje të tjera përcjellëse nga Fondacioni Kosovar për Shoqëri të Hapur-KFOS./21Media

The post Kosova pranon donacion edhe 100 mijë teste PCR appeared first on RTV21.

---- ----
----
----- ----
-----