Ballina Sport Kosova e mbyll në barazim pjesën e parë përballë Bullgarisë (VIDEO)

Kosova e mbyll në barazim pjesën e parë përballë Bullgarisë (VIDEO)

42
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kosova e ka mbyllur në barazim 1-1 pjesën e parë përballë Bullgarisë në ndeshjen e vlefshme për eliminatoret në Euro 2020.

“Dardanët” u dorëzuan 2 minuta nga fundi, Ivelin Popov ishte ai i cili i ndëshkoi Kosovën duke depërtuar bukur dhe me një “predhë” realizoi një supergol të vërtetë.

Ndërsa golin për Kosovën e realizoi Milot Rashica (14′).

The post Kosova e mbyll në barazim pjesën e parë përballë Bullgarisë (VIDEO) appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

---- ---- ----
-----