Ballina Lajme nacionale Kosova dhe Shqipëria nënshkruan 14 marrëveshje bashkëpunimi

Kosova dhe Shqipëria nënshkruan 14 marrëveshje bashkëpunimi

14
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Krijohet fondi i përbashkët në mbështetje të Luginës së Preshevës

Kosova dhe Shqipëria nënshkruan 14 marrëveshje bashkëpunimi në fusha të ndryshme.  Ndër marrëveshje është edhe krijimi i fondit të përbashkët në mbështetje të Luginës së Preshevës./21Media

The post Kosova dhe Shqipëria nënshkruan 14 marrëveshje bashkëpunimi appeared first on RTV21.

---- ----
----
----- ----
-----