Ballina Lajme nacionale Kosnett uron Kurban Bajramin

Kosnett uron Kurban Bajramin

27
SHPËRNDAJE

Philip Kosnett me mesazh urimi për festën e Kurban Bajramit.

Ambasadori i SHBA-së në Kosovë Philip Kosnett, ka uruar festën e Kurban Bajramit.

Ai përmes një postimi ka uruar paqe dhe lumturi për njerëzit në Kosovë dhe gjithë botën.

“Me Fat Kurban Bajrami, duke uruar një festë të lumtur dhe paqësore për të gjithë që festojnë në Kosovë dhe në mbarë botën”, ka shkruar ai.

-----