Ballina Showbiz Koronavirusi/ Rita Ora ka një mesazh për shqiptarët: Lani duart, ju dua!...

Koronavirusi/ Rita Ora ka një mesazh për shqiptarët: Lani duart, ju dua! (video)

50
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Edhe Rita Ora u gjendet pranë shqiptarëve në këto momente të vështira, ndërsa po përpiqen që të shmangin infektimin nga koronavirusi.

----

Situata është e vështirë si në Shqipëri, ashtu edhe në Kosovë.

“Rrini në shtëpi, lani duart dhe mos kini frikë”, thotë ajo në mesazhin që zgjedh ta përfundojë me fjalët: “Të dua”, tha ajo në një video mesazh, i shpërndarë nga kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj.

Në Shqipëri, numri i të prekurve me koronavirus është 52, ndërsa në Kosovë ka shkuar në 15.

----- ----