Ballina Showbiz Koronavirusi nuk e lë të kthehet në Itali, ish-velina s*ksi ngushëllohet nga…...

Koronavirusi nuk e lë të kthehet në Itali, ish-velina s*ksi ngushëllohet nga… (FOTO)

21
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo është bërë e njohur në Itali falë formave të saj perfekte, por më pas mori akoma më shumë famë për shkak të lidhjes me Kevin Princ Boateng.

Melissa Satta jeton në Itali, por së fundmi ka udhëtuar drejt Turqisë për të qëndrar afër bashkëshortit të saj. Boateng aktualisht është i aktivizyar me Beshiktashin.

Përmes postimeve në rrjetet sociale, ish-balerina e “Striscia la Notizia” dhe prezantuesja televizive ka zbuluar se tashmë dëshiron që të rikthehet në Itali. Por duket se ajo këtë gjë e ka të pamundur, pasi fluturimet nga nga Turqia në drejtim të Italisë janë anuluar nga paniku i koronavirus.

Edhe pse nuk mund të kthehet në Itali, aty ku ka edhe punën, ajo po ngushëllohet me faktin se është pranë bashkëshortit të saj. Madje ky i fundit një ditë më parë festoi ditëlindjen dhe pranë tij kishte gruan dhe djalin.

---- ----
----
-----
-----