Ballina Lajme Bota/Rajoni Koronavirusi i shkatërron festat/ Nuk do ta besoni si argëtohet tani Mbreti...

Koronavirusi i shkatërron festat/ Nuk do ta besoni si argëtohet tani Mbreti Dan Bilzerian (FOTO)

37
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

 

Koronavirusi ka prekur edhe festat e Mbretit të Instagramit, Dan Bilzerian. Distancimi social dhe ndalimi i grumbullimeve e ka detyruar atë që të heqë dorë nga organizimet e çmendura, ku merrnin pjesë dhjetëra vajza.

----

Por, pavarësisht kësaj, ai nuk ka hequr dorë përfundimisht nga ato. Herë pas here publikon foto ku shfaqen jo më me 10 modele, por një të ndryshme çdo ditë.

Në këtë periudhë të vështirë ai ka vendosur të argëtohet me armët. Disa pamje të bëra publike tregojnë se ai ka pafund armë dhe modele nga më të ndryshmet.

----- ----