Ballina Lajme Bota/Rajoni Koronavirusi/ I moshuari del të bëjë pazar, kishte bebelina në vend të...

Koronavirusi/ I moshuari del të bëjë pazar, kishte bebelina në vend të maskës (Foto)

126
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Një video komike në këto ditë na vjen nga Greqia, ku një tregtar ka filmuar një të moshuar i cili kishte dalë për të bërë pazar.

I moshuari me sa duket nuk ka pasur maskë dhe kishte vendosur që të improvizonte me bebelina fëmijësh, të cilën e kishte vendosur në kokë.

Në Greqi deri më tani janë shënuar 5 viktima për shkak të Koronavirusit.

---- ----
-----