Ballina AKTUALE Koronavirusi edhe më afer nesh, konfirmohet i infektuari i parë në Vranje

Koronavirusi edhe më afer nesh, konfirmohet i infektuari i parë në Vranje

2707
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Koronavirusi edhe më afer nesh, konfirmohet i infektuari i parë në Vranje.

Kryeministria Ana Brnabic në paraqitjen direkte në tv, konfirmoi rastin e parë me koronavirus në qytetin e Vranjës.

Vranja e cila ndodhet vetëm 17 kilometra larg nga Bujanoci, është qyteti më i afërt ku ka të infektuar me Koronavirus.

Me këtë rast qytetarët tonë duhet të jenë më kujdesshëm dhe t’i mirmbahen urdhërave strikte të lëshuar nga istitucionet për tu mbrojtur nga infektimi i COVID-19./ BujanociNet/

---- ---- ----
-----