Ballina Lajme Bota/Rajoni Koronavirusi/ 24-vjeçarja që ndihmon mjekët tërheq vëmendjen e rrjetit (FOTOT)

Koronavirusi/ 24-vjeçarja që ndihmon mjekët tërheq vëmendjen e rrjetit (FOTOT)

42
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një 24-vjeçare britanike, e cila punon në sistemin shëndetësor ka tërhequr vëmendjen e rrjetit, pas disa postimeve të saj në Twitter.

Laura Heath tha se ndihet krenare që po ndihmon mjekët dhe qytetarët në betejën kundër koronavirusit.

----

Në profilin e të trajnuarës për rastet e ndihmës së shpejtë mbërriten dhjetëra komente pozitive.

----- ----