Ballina Showbiz Korab Jetishi ‘shkrihet’ pas gruas së tij, ja si e quan

Korab Jetishi ‘shkrihet’ pas gruas së tij, ja si e quan

155
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

U bë i njohur fal babait të tij.

Këngëtari Korab Jetishi është një prej emrave të suksesshëm të estradës shqiptare mirëpo ka kohë që nuk ka publikuar diçka të re.

Djali i këngëtarit të njohur gjakovar, Shkelzen Jetishtit, Korabi kohëve të fundit i është përkushtuar familjes së tij dhe kjo vihet re nga postimet që i bën nëpër rrjete sociale.

Së fundmi Korabi e ka pozuar një foto me bashkëshorten e tij dhe duket e lumtur krah saj.

“Dashuria ime”, e ka përshkruar foton ku shfaqet në krahët e gruas së tij.

---- ---- ----
-----