Ballina AKTUALE Komuna e Preshevës nga nesër 19.03.2020 mbyll të gjitha lokalet kafet, gastronomi...

Komuna e Preshevës nga nesër 19.03.2020 mbyll të gjitha lokalet kafet, gastronomi dhe bastoret

1244
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Me vendim të shtabit për situata të jashtëzakonshme nga data 19.03.2020 ditë e enjte për shkak të situatës së krijuar, do të mbyllen të gjitha lokalet si kafiteritë, baret, restoranet, bastoret, ëmbëltoret, gjelltoret në territorin e Komunës së Preshevës.

----- ----