Ballina Lajme Komuna e Bujanocit: Në Bujanoc është konfirmuar rasti i parë me COVID19...

Komuna e Bujanocit: Në Bujanoc është konfirmuar rasti i parë me COVID19 luten të gjithë qytetarët të shtojnë kujdesin

1066
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Në Bujanoc është konfirmuar rasti i parë me COVID19. Luten të gjithë qytetarët të shtojnë kujdesin, të rrinë në shtëpi, mos të dalin pa nevojë dhe mos të shtrëngojnë duart.

Luten qytetarët të mbajnë distancën, të pastrojnë duart dhe të shtojnë kujdesin.

----- ----