Ballina AKTUALE Komuna e Bujanocit fillon sanimin e problemeve të shkaktuara nga përmbytjet

Komuna e Bujanocit fillon sanimin e problemeve të shkaktuara nga përmbytjet

345
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një ditë pas përmbytjet që u shkaktuan nga moti me shijra në rajon dhe komunën tonë sot menjëher pas rënjes së nivelit të ujit komuna ka dalur në teren për sanimin e problemeve në rrugë për të filluar lëvizja e lirë e qytetarëve në komunën tonë.

Shtabi i krizave në komunën e Bujanocit menjëherë pas rënjes se nivelit të ujit ka dalur në teren për të rregulluar dëmtimet e shkaktuara nga reshjet e shijut në vendin tonë./BujanociNet/

----- ----