Ballina Lajme nacionale Kolona të gjata, ja sa orë po presin mërgimtarët në Merdare

Kolona të gjata, ja sa orë po presin mërgimtarët në Merdare

14
SHPËRNDAJE

Po vazhdojnë edhe më tutje pritjet e gjata në Merdare.

Mërgimtarët që kanë kryer pushimet e tyre dhe kanë zgjedhur të kthehen nëpër vendkalimin në Merdare po përballen me pritje të mëdha.

Pritjet në ëktë vendkalim kufitar janë deri në 2 orë e 30 minuta.

Qendra Kombëtare për Menaxhim Kufitar ka bërë të ditur në faqen e saj zyrtare kohën e pritjes me të cilën përballen ata që duan të dalin ka Kosova prej kësaj pike. /Gazeta Express

-----