Ballina LifeBizare Koha kur Trump grushtonte shefin e WWE-së

Koha kur Trump grushtonte shefin e WWE-së

9
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

 

Presidenti Donald Trump njihet për shumë gjëra, por disa nga to janë të pabesueshme.

Nuk ka dyshim që Donald J. Trump është presidenti më kontrovers që ka pasur Amerika, por kur e mendon se ai dikur hynte edhe në ring, e sulmonte njerëzit mbetesh i habitur, shkruan rtv21.tv.

Ishte viti 2007, kur Trump e shefi i WWE-së Vince McMahon kishin një luftë mes tyre, e kjo luftë solli deri tek grushtet e ndara nga presidenti i tanishëm, si dhe heqja e flokëve tullac për McMahon pasi kishte humbur kushtin.

Nëse nuk e besoni këtë, mund ta shikoni videon në vazhdim:

The post Koha kur Trump grushtonte shefin e WWE-së appeared first on RTV21.

---- ----
----
----- ----
-----