Ballina Showbiz Klea Huta dhe Elgit Doda ‘kurorëzojne’ martesen

Klea Huta dhe Elgit Doda ‘kurorëzojne’ martesen

75
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Klea Huta dhe Elgit Doda u shndërruan menjëherë në të preferuarit e publikut, pas publikimit të lidhjes së tyre.

Në studion e “Shiko Kush LUAN”, duke iu përshtatur magjisë së festave, Klea dhe Elgiti kanë ‘kurorëzuar’ dashurinë e tyre.

“A pranon ti…”, kanë nisur pyetjet plot humor drejtuar çiftit, ku të dy kanë thënë “Po” për të gjitha.

Nga problemet me gjumin, e deri tek shoqërimi i tij me vajza tërheqëse, çifti kanë treguar se lidhja mes tyre është më e fortë se çdo sfidë tjetër.

Pasi i është vënë një vello në kokë, Elgiti i ka dhuruar një puthje në buzë partneres së tij të zemrës.

Dhe 2020-ta nuk mund të niste më ëmbël se kaq.

Akoma nuk dihet nëse ata kanë plane për një martesë të vërtetë.

The post Klea Huta dhe Elgit Doda ‘kurorëzojne’ martesen appeared first on LajmiFundit – Lajmet e Fundit nga Shqiperia.

---- ----
-----