Ballina Showbiz Klara Berisha, shqiptarja nga Kosova që çmendi jurinë e “SuperStar” në Republikën...

Klara Berisha, shqiptarja nga Kosova që çmendi jurinë e “SuperStar” në Republikën Çeke (VIDEO)

198
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Klara Berisha, shqiptarja nga Kosova, ka surprizuar jurinë e talent show-t “SuperStar” në Republikën Çeke.

Ajo hyri në konkurs me një këngë të Lady Gaga, “Million”, duke i lënë pa fjalë anëtarët e jurisë me zërin e saj të veçantë.

Nxënësja 11-vjeçare është një nga garueset e “Superstar” e përbërë nga juria Pavol Habera (57), Monika Bagarova (25), Marian Çekovsky, Patricie Pagacova (31) dhe Leos Mares (43).

---- ---- ----
-----