Ballina Showbiz Kjo pamje e Leartës do t’a ‘shkrijë’ Shyhrete Behlulin

Kjo pamje e Leartës do t’a ‘shkrijë’ Shyhrete Behlulin

152
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Reja e Shyhrete Behlulit, Learta Jakupi, zë gjithmonë hapsirë në shkrimet e medieve rozë.

Me bukurinë dhe thjeshtësinë e saj, Learta u bë tejet e pëlqyer, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj.

Learta se fundmi ka bërë një fotosesion e veshur në mënyrë tradicionale. Me dimi e jelek e me dallam, Learta është shfaqur një super femër.

Kësaj pamje nuk do të mund t’i rezistoj as vjehrra e saj, këngëtarja e njohur Shyhrete Behluli. /ORAinfo/

---- ----
-----