Ballina Showbiz Kjo nuse në foto, tani është një prej këngëtareve më të pëlqyera...

Kjo nuse në foto, tani është një prej këngëtareve më të pëlqyera shqiptare

49
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Shkurte Fejza është këngëtarja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare.

Ajo përveç për me këngët e saj është e përfolur edhe për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Së fundi në rrjete sociale ka qarkulluar kjo foto ku shihet Shkurta në dimi e jelek kur është bërë nuse.

E duket se kjo është ndër fotot e rralla të Shkurtës nuse./ORAinfo/

---- ---- ----
-----