Ballina Showbiz Kjo nuse në foto, tani është një prej këngëtareve më të pëlqyera...

Kjo nuse në foto, tani është një prej këngëtareve më të pëlqyera shqiptare

43
SHPËRNDAJE

Shkurte Fejza është këngëtarja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare.

Ajo përveç për me këngët e saj është e përfolur edhe për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Së fundi në rrjete sociale ka qarkulluar kjo foto ku shihet Shkurta në dimi e jelek kur është bërë nuse.

E duket se kjo është ndër fotot e rralla të Shkurtës nuse./ORAinfo/

-----