Ballina Showbiz Kjo nuk pritej! Lansohet bashkëpunimi mes Mozzikut dhe Unikkatilit.

Kjo nuk pritej! Lansohet bashkëpunimi mes Mozzikut dhe Unikkatilit.

13
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Unikkatili është ndër reperët më të mirë shqiptar.

Gjithashtu është edhe Mozziku një reperi i ri, i cili arriti mjaftë suksese, shkruan ORAinfo.

Si befasi për të gjithë fansat e tyre ata sapo sollën një bashkëpunim.

“Shqiptar” titullohet bashkëpunimi i tyre i lansuar pak minuta më parë./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----