Ballina Showbiz Kjo nuk pritej! Big Mama shtatzënë?

Kjo nuk pritej! Big Mama shtatzënë?

96
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare.

Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i larguar kilogramët e tepërt, shkruan ORAinfo.

Big Mama është tejet aktive edhe në rrjete sociale me postime të panumërta.

Në foton e fundit të publikuar, barku i Big Mamës duket paksa i fryrë.

A thua Bigi po bëhet nënë!?/ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----