Ballina Showbiz Kjo është shtëpia luksoze e Granit Xhakës, mos t’iu ik ky detaj

Kjo është shtëpia luksoze e Granit Xhakës, mos t’iu ik ky detaj

218
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Brenda shtëpisë së Granit Xhakës në Londër, ka dhe fushë tenisi.

Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij Leonita Lekaj, tashmë jetojnë në Londër meqë Xhaka luan për Arsenalin e Britanisë së Madhe, dhe atje kanë një shtëpi për merak!

Çifti i famshëm që po presin edhe një fëmijë bashkë, kanë ftuar në konakun e tyre, Taulant Xhakën, me të fejuarën e tij Arbnorën.

Që të katërt kanë kaluar një ditë së bashku, ndërsa Leonita përmes fotografive ka treguar copëza nga shtëpia e tyre.

Nga mëngjesi i shtruar për këta të katërt, e deri tek një drekë me barbeque në oborrin e shtëpisë, Leonita i ka dokumentuar në Instagram.

Çifti Xhaka, në shtëpinë e tyre, kanë një oborr të madh, përfshirë një fushë të bukur tenisi!

---- ----
-----