Ballina LifeBizare Kjo është shqiptarja që po mahnit Rusinë (VIDEO)

Kjo është shqiptarja që po mahnit Rusinë (VIDEO)

119
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një rast për t’u krenuar është ai i këngëtares së re shqiptare Ines Neziri e cila po konkurron në festivalin “New Wave 2019” në Rusi, finalja e të cilit do të jetë me 29 gusht.

Neziri përfaqëson Shqipërinë në Rusi dhe mbrëmjen e djeshme ka marrë vlerësimin maksimal për performancën e saj nga e gjithë juria, aq sa shihet si një nga emrat që mund ta fitojë këtë kompeticion.

---- ----
----
----- ----
-----