Ballina LifeBizare Kjo është nëna më e fortë në botë, edhe pse mori lajmin...

Kjo është nëna më e fortë në botë, edhe pse mori lajmin e dhimbshëm

45
SHPËRNDAJE

Christine McGuinness është nënë e tre fëmijëve, por së fundmi ajo ka mësuar një fakt tronditës.

Pas binjakëve 6-vjeçarë dhe vajza e saj 3 vjeçare është autike. Por kjo nuk e ka dorëzuar nënën e re.

Mësuesja e jogës ka rrëfyer se është nëna më krenare në botë edhe pse ka tre fëmijë autikë. Ata janë të veçantë dhe falin dashuri pafund.

-----