Ballina Showbiz Kjo është modelja që po torturon Arturo Vidalin, i vendos këmbën në…(FOTOT)

Kjo është modelja që po torturon Arturo Vidalin, i vendos këmbën në…(FOTOT)

58
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Sonia Isaza, e dashura super bukuroshe e Arturo Vidal, ka postuar një foto në Instagram këtë të diel, me të cilin tregon se kiliani i përket vetëm asaj.

Në foto ajo ka dalë me rroba banjo. Njërën këmbë e ka në tokë ndërsa tjetrën e ka vendosur në prehërin e Vidalit, që po ashtu është gjysëm i zhveshur. Ndër të tjera në përshkrimin e fotos, 31 vjeçarja i thotë të dua futbollistit të Barcelonës.

----

Sonia është një modele fitnesi mjaft e bukur, e cila ka mbi 3 milionë ndjekës në Instagram. Pavarësisht dashurisë së madhe që shprehin ndaj njëri-tjetrit, çifti nuk kanë pasur një lidhje fort të lehtë, sepse kanë përjetuar dhe ndarje, por e rëndësishme është që tashmë janë të lumtur së bashku.

----- ----