Ballina Lajme nacionale Kjo është kandidatja e LDK-së për deputete nga rajoni i Hasit

Kjo është kandidatja e LDK-së për deputete nga rajoni i Hasit

46
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

LDK është në fazën fianle të përpilimit të listave për deputetë.

Hyrë Tejeci- Murati do të jetë kandidatja e vetme nga dega e LDK-së së Hasit për pozitën e deputetit.

Ajo është gazetare e Radio Televizionit të Kosovës.

Këtë e ka konfirmuar edhe Haziz Hodaj zyrtar i LDK-së nga Prizreni.

“Hyra e Hasit mësynë Parlamentin e Kosovës, Ajo është kandidate e LDK-së. Lajm fantastik për Hasin dhe jo vetëm!”, ka shkruar ai ndër të tjera në Facebook.

---- ----
----
----- ----
-----