Ballina Showbiz Kjo është jeta luksoze e Kemalit dhe gruas së tij edhe jashtë...

Kjo është jeta luksoze e Kemalit dhe gruas së tij edhe jashtë serialit

71
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Burak Ozcivit dhe Fahriye Evcen është një prej çifteve më të përfolura turke.

Të dy janë aktorë shumë të njohur dhe me rolet e tyre u bënë shumë të njohur si në publikun turk ashtu edhe në atë të huaj, përcjell ORAinfo.

Ata të dy tani janë bërë prindër për herë të parë dhe djalin e tyre e kanë quajtur, Karan.

E jeta e tyre luksoze vazhdon të jetë në qendër të medieve turke e sidomos vila e tyre luksoze në qendër të Stabollit./ORAinfo/

---- ----
-----