Ballina Showbiz Kjo është jeta luksoze e Kemalit dhe gruas së tij edhe jashtë...

Kjo është jeta luksoze e Kemalit dhe gruas së tij edhe jashtë serialit

69
SHPËRNDAJE

Burak Ozcivit dhe Fahriye Evcen është një prej çifteve më të përfolura turke.

Të dy janë aktorë shumë të njohur dhe me rolet e tyre u bënë shumë të njohur si në publikun turk ashtu edhe në atë të huaj, përcjell ORAinfo.

Ata të dy tani janë bërë prindër për herë të parë dhe djalin e tyre e kanë quajtur, Karan.

E jeta e tyre luksoze vazhdon të jetë në qendër të medieve turke e sidomos vila e tyre luksoze në qendër të Stabollit./ORAinfo/

-----