Ballina Showbiz Kjo është bota e gruas së Daut Haradinajt

Kjo është bota e gruas së Daut Haradinajt

119
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Gruaja e Dautit tregoi botën e saj.

Bashkëshortja e deputetit të AAK-së, Daut Haradinajt, Lola është një nga gratë më të komentuara të politikanëve.

Krahas angazhimeve tjera, Lola është mjaft aktive në rrjete sociale, në të cilat publikon imazhe të shumta nga përditshmëria e saj.

E kur jemi te këto të fundit, bukuroshja e deputetit sot publikoi një fotografi të bukur të personave më të dashur të saj, djalit dhe vajzës së saj. “My world”, shkroi Lola sipër imazhit të fëmijëve, të cilin e publikoi në instastory për 47 mijë e 500 njekësit e saj në instagram.

Lola është e martuar prej vitesh me Daut Haradinajn dhe së bashku kanë dy fëmijë, një djalë dhe një vajzë.

---- ----
----
----- ----
-----