Ballina Lajme nacionale Kishte ardhur për pushime nga Gjermania, zhduket burri në Gjilan

Kishte ardhur për pushime nga Gjermania, zhduket burri në Gjilan

190
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Zhduket një burrë në Gjilan.

Një burrë është raportuar të jetë zhdukur me datën 24 dhjetorë në Gjilan, derisa familjarët rastin e ka paraqitur dje në polici.

----

Kishte ardhur për pushime nga Gjermania në Gjilan. Pa lënë asnjë gjurmë ai u zhduk në mesditën e 24 dhjetorit. Duke parë që vëllai nuk po kthehet në shtëpi, rastin në polici e ka paraqitur vëllai i viktimës.

“Gjilan 24.12.2019 – 10:00. Me datën 27.12.2019 ankuesi mashkull K/Shqiptar ka raportuar se vëllai i tij viktima mashkull K/Shqiptar ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e tij. Sipas ankuesit viktima kishte ardhur në pushim nga Gjermania. Rasti vazhdon të hetohet”, thyhet ën raportin ditor të policisë së Kosovës.

----- ----