Ballina LifeBizare ‘Kinema, pishina, lokale’, njihuni me jahtet që tejkalojnë imagjinatën (Fotot)

‘Kinema, pishina, lokale’, njihuni me jahtet që tejkalojnë imagjinatën (Fotot)

12
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Revista “Boat International” ka përzgjedhur 101 jahtet më të mira në botë për vitin 2019.

Brenda anijeve të përzgjedhura duket se luksi nuk mungon aspak.

Hidhini një sy galerisë së mëposhtme dhe njihuni me disa nga këto super jahte.

---- ----
----
-----
-----