Ballina Receta Kima me Vezë në Tavë Balte

Kima me Vezë në Tavë Balte

47
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kima me vezë dhe me mish të grirë është një recetë e kuzhinës tradicionale shqiptare. Në zona të ndryshme mund të ndryshojnë përbërësit po ky kombinim qe kemi zgjedhur është shumë i shijshëm dhe përgatitet në tavë balte

RECETA E PLOTE: Kima me Vezë në Tavë Balte
—-

RECETA ME VIDEO: http://bit.ly/video-receta-yt1

---- ---- ----
-----