Ballina Showbiz Kida vesh fustanin më të bukur, po duket si ‘loҫkë’ e vërtetë...

Kida vesh fustanin më të bukur, po duket si ‘loҫkë’ e vërtetë sonte

42
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kida është ndër këngëtaret më të reja, por më aktive në skenën tonë.

Ajo është shumë e dashur për publikun, si për këngët, ashtu edhe për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Kida ka shumë fansa për të cilët është shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo është shfaqur e veshur me një fustan të bukur dhe po duket tejet atraktive./ORAinfo/

---- ---- ----
-----