Ballina Showbiz Kida shfaqet në bikini, por gjithë vëmendjen e merr ky detaj

Kida shfaqet në bikini, por gjithë vëmendjen e merr ky detaj

13
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kida padyshim është këngëtarja që gjithmonë sjellë risi në tregun muzikore.

Ajo së fundi po shijon sukseset e këngës së fundit ‘Telat’ të cilën e solli në bashkëpunim me këngëtarin e njohur, Ermal Fejzullahu.

Këngëtarja e mirënjohur dhe shumë e suksesshme, Kida prej ditësh ka nisur pushimet në rivierën turke nga ku edhe nuk ka hezituar të sjell imazhe dhe video të shumta, shkruan Indeksonline.

Këngëtarja ka vazhduar të postoj fotografi në të cilat ka zbuluar format e saj të përkryera në bikini.

Edhe në një imazh që Kida solli së fundi vuri në pas asetet e saj impresionuese teksa pa grim ajo dukej edhe më e mirë.

Por, ajo çka vërhet është se ai shfaqet me atlete në plazh.

---- ---- ----
-----