Ballina Showbiz Kida duket “drithëruese” në pozat e fundit, vëmendje merr beli i saj...

Kida duket “drithëruese” në pozat e fundit, vëmendje merr beli i saj i hollë

26
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo është këngëtarja më e përfolur e skenës sonë.

Kida ka zbuluar disa fotografi nga fotosesioni i saj i fundit, ajo ndau imazhet me ndjekësit e saj në Instagram, shkruan lajmi.

Këngëtarja duket shumë joshëse në fotot e fundit ku me një veshje të hapur ekspozon belin dhe këmbët e saj seksi.

Ajo së fundmi ka lansuar këngën ‘Tela’ në bashkëpunim me Ermal Fejzullahun, ky ishte projekti i dytë i publikuar brenda muajit.

---- ---- ----
-----