Ballina Showbiz Kida bëhet nuse, po duket si princeshë në fustan të bardhë

Kida bëhet nuse, po duket si princeshë në fustan të bardhë

85
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kida është ndër këngëtaret më të reja, por më aktive në skenën tonë.

Ajo është shumë e dashur për publikun, si për këngët, ashtu edhe për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Kida ka shumë fansa për të cilët është shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo është shfaqur e veshur me fustan të bardhë dhe po duket si princeshë./ORAinfo/

---- ---- ----
-----