Ballina Showbiz Kiara Tito poston foton e rrallë, si dukej moderatorja përpara famës

Kiara Tito poston foton e rrallë, si dukej moderatorja përpara famës

67
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Një ndër personazhet më të dashur të ekranit shqiptar është padyshim dhe Kiara Tito. Moderatorja ka tërhequr gjithmonë vëmendjen për thjeshtësinë dhe ëmbëlsinë e saj, karakteristika të cilat ajo na ka treguar si i ka patur që në fëmijëri.

Së fundmi, Kiara ka publikuar një fotografi kur ka qenë në moshë të vogël, ku vihet re që ruan të njëjtat tipare të ëmbla edhe sot. Kujtojmë që Kiara pritet të vijë në ekranin e ABC-së me emisionin “Style Star”.

LEXO EDHE: Kiara Tito zbulon detaje ekskluzive të ‘Style Star’. Përse u përlot dhe ç’i kërkoi njeriu më i veçantë i saj?

Pak ditë më parë, moderatorja zbuloi në “Abc-ja e pasdites” se pjesëmarrëse do të jenë vajza të cilat do të garojnë me njëra-tjetrën ndërsa në juri do të jetë Niko Komani & Miranda Dupi. /abcnews.al

The post Kiara Tito poston foton e rrallë, si dukej moderatorja përpara famës appeared first on Abc News.

---- ----
-----