Ballina Showbiz Kiara Tito dhe Butrint Imeri janë të lidhur, moderatorja e konfirmoi padashje...

Kiara Tito dhe Butrint Imeri janë të lidhur, moderatorja e konfirmoi padashje (VIDEO)

35
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Prej muajsh është përfolur se moderatorja Kiara Tito është e lidhur me këngëtarin Butrint Imeri mirëpo dyshja asnjëherë nuk ka konfirmuar asgjë. Të paktën deri më dje!

Së fundmi Kiara ka qenë e ftuar në emisionin “Thumb” prej ku ka folur për marrëdhënien që ka me këngëtarin e famshëm dhe po ashtu një pyetje e moderatores Aulona Musta na tërhoqi vëmendjen lidhur me këtë çështje: “Pse fansat e Butrintit një pjesë e madhe nuk të duan?”

Pikërisht përgjigja që i dha Kiara pyetjes së mësipërme konfirmoi se ajo dhe këngëtari janë të lidhur: “Edhe unë kur kam qenë e vogël kam pasur shumë qejf Cesc Fàbregas (futbollist spanjoll), e kisha aq inat atë të dashurën e atij!”

Pas kësaj s’ka më pikë dyshimi…

Rikujtojmë se ditën e djeshme Butrinti publikoi një këngë të titulluar “Hajt Hajt” ku edhe moderatorja shfaqet në klip.

The post Kiara Tito dhe Butrint Imeri janë të lidhur, moderatorja e konfirmoi padashje (VIDEO) appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

---- ---- ----
-----