Ballina Sport KF Tërnoci zhvillon ndeshje miqësore kundër KF Bashkimi në Koretin

KF Tërnoci zhvillon ndeshje miqësore kundër KF Bashkimi në Koretin

51
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

KF Tërnoci zhvillon ndeshje miqësore kundër KF Bashkimi në Koretin.

Miqësorja do të zhvillohet në bazë të përgaditjeve për stinorin e ri pranveror.

Ndeshja do të zhvillohet ditën e mërkure 19.02.2020 me fillim nga ora 13:30 në stadiumin e fshatit Koretin, Kamenicë.

Kujtojmë se KF Tërnoci për momentin gjendet në vendin e dytë dhe do të luftojë për tu bërë kampion i ligës dhe për ngjitjen një ligë më lartë.

KF.BASHKIMI – KF.TËRNOCI

Miqësore

19.02.2020

E Mërkure

13:30

Stadiumi Koretin

---- ----
----
-----
-----