Ballina AKTUALE KF Tërnoci nga nesër fillon përgaditjet për stinorin pranveror, ka edhe ardhje...

KF Tërnoci nga nesër fillon përgaditjet për stinorin pranveror, ka edhe ardhje të reja

437
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

KF Tërnoci ka paralajmruar se nga nesër fillom përgatitjet ku synohet vendi i parë dhe mundësia për ngjitjen një ligë më lartë.

Poashtu kanë publikuar edhe listën e ndeshjeve që do të zhvillojn si vendas dhe mysafir, data dhe kundershtarin.

Nga nesër fillojmë përgatitjet për sezonin pranveror. KF Tërnocit i janë bashkuar edhe 2 përforcime, Bajram Bajrami dhe Urim Aliu.

---- ----
----
-----
-----